estonia@thaiboxing.ee
emtf@emtf.ee
+372 556 699 35
Avaleht
EMTF
Meeskond
Kohtunikud
Reeglid
Arengukava
Eesti Muay Thai
Muay Thai klubid
Muay Thai treenerid
Uudised
Tulemused
Eesti meistrivõistlused
Est Open Muay Thai
Eesti Muay Thai Liiga
Eesti Garant Cup
Rahvusvahelised võistlused
Kontakt
Kalender
Avaleht
EMTF
Meeskond
Kohtunikud
Reeglid
Arengukava
Eesti Muay Thai
Muay Thai klubid
Muay Thai treenerid
Uudised
Tulemused
Eesti meistrivõistlused
Est Open Muay Thai
Eesti Muay Thai Liiga
Eesti Garant Cup
Rahvusvahelised võistlused
Kontakt
Kalender
Eesti Garant Cup
Home
Pages
Eesti Garant Cup
Eesti Garant Cup
Damir Horošij
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 1 1/8 Final
Vanuse klass: 10-11 -30kg
Demid Neimark
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Ivan Ivuts
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 2 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -30kg
Donat Ostrioglo
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Denero Kikas
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 3 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -32kg
Matvei Astahhov
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Faddei Kovtun
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 4 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -36kg
Robin Vaarma
Klubi: Espoo Thaiboxing Club
Treener: Kristoffer Björkskog
Milan Merkušev
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
TKO
chess-rook
Matš nr: 5 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -40kg
Iiro Korhonen
Klubi: Espoo Thaiboxing Club
Treener: Kristoffer Björkskog
Maks Kubetskis
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 6 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -46kg
Mihhei Kovtun
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Nikita Voytyushko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 7 1/2 Final
Vanuse klass: 12-13 -44kg
Daniel German Vellend
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Nurali Gasanbekov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 8 1/2 Final
Vanuse klass: 12-13 -50kg
Artjom Turilov
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
Damir Horošij
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 9 1/2 Final
Vanuse klass: 10-11 -30kg
Erik Kulikov
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Egor Maksimchuk
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
KOB
chess-rook
Matš nr: 10 1/2 Final
Vanuse klass: 12-13 -50kg
Daniel Taal
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
Nikita Gaidajenko
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 11 1/2 Final
Vanuse klass: 12-13 -67kg
Nikita Turšak
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Erik Laukert
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 12 1/2 Final
Vanuse klass: 12-13 -67kg
Roman Fedossejev
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Danil Turilov
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
chess-rook
KOH
Matš nr: 13 1/2 Final
Vanuse klass: 14-15 -60kg
Aleksei Volosatõh
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Larion Smirnov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 14 1/2 Final
Vanuse klass: 14-15 -60kg
Nikita Kalinin
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
ilja Ljutõi
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 15 1/2 Final
Vanuse klass: 14-15 -75kg
Aleksandr Kulikov
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Roman Orjol
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 16 1/2 Final
Vanuse klass: 16-17 -71kg
Nikita Kuleba
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Timur Zatsepilin
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 17 Final
Vanuse klass: 10-11 -34kg
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Alan Karusar
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
1 : 2
Winner
chess-rook
Matš nr: 18 Final
Vanuse klass: 12-13 -34kg
Daniel Budnikov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Mihhail Kurov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 19 Final
Vanuse klass: 12-13 -36kg
Daniel Zawalski
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Artjom Kravtsenko
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 20 Final
Vanuse klass: 16-17 -57kg
Andreas Christofer Gubinski
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Lars Toding
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
KOH
chess-rook
Matš nr: 21 Final
Vanuse klass: 12-13 -58kg
Kaur Sibbul
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Emiliia Gurianova
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 22 Final
Vanuse klass: 12-13 -52kg
Valerija Kirik
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Semjon Kudelja
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 23 Final
Vanuse klass: 14-15 -54kg
Jan Roost
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Brigitta Vaab
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
chess-rook
TKO
Matš nr: 24 Final
Vanuse klass: 14-15 -57kg
Lilia Orekhova
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Serafim Ažitšakov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
2 : 1
chess-rook
Winner
Matš nr: 25 Final
Vanuse klass: 12-13 -46kg
Mihhail Shevtshenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Savva Birjuk
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 26 Final
Vanuse klass: 12-13 -63.5kg
Pavel Dmitrijenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Georg Kidjajev
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 27 Final
Vanuse klass: 12-13 -56kg
Vladislav Ananjev
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Artjom Timoštšuk
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 28 Final
Vanuse klass: 14-15 -63.5kg
Arseni Subachus
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Nikita Gerassimov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
TKO
chess-rook
Matš nr: 29 Final
Vanuse klass: 14-15 -71kg
Kerim Šilov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Trofim Petuhh
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 30 Final
Vanuse klass: 12-13 -38kg
Rostislav Štšerenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
Nuki Tuvi
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 31 Final
Vanuse klass: 16-17 -67kg
Pavel Škurenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Arseni Suvorov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
chess-rook
KOH
Matš nr: 32 Final
Vanuse klass: 18+ -63.5kg
Oleksandr Korobka
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
Oleksii Reva
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 33 Final
Vanuse klass: 18+ -71kg
Artjom Tšistov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Aleksandr Biba
Aisel Agajeva
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 34 Final
Vanuse klass: 18+ -60kg
Karolina Voronova
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Damir Horošij
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 35 Final
Vanuse klass: 10-11 -30kg
Donat Ostrioglo
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Matvei Astahhov
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 39 Final
Vanuse klass: 10-11 -32kg
Daniel Dmitritšenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
Faddei Kovtun
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
3 : 0
chess-rook
Winner
Matš nr: 41 Final
Vanuse klass: 10-11 -36kg
Robert Žigalov
Klubi: Ak Gym
Treener: Aleksandr Sokolovski
Iiro Korhonen
Klubi: Espoo Thaiboxing Club
Treener: Kristoffer Björkskog
TKO
chess-rook
Matš nr: 43 Final
Vanuse klass: 10-11 -40kg
German Leinštrep
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Maks Kubetskis
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
1 : 2
Winner
chess-rook
Matš nr: 45 Final
Vanuse klass: 10-11 -46kg
Damir Maljutin
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
Nikita Voytyushko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 47 Final
Vanuse klass: 12-13 -44kg
Artem Larionov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
Nurali Gasanbekov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 49 Final
Vanuse klass: 12-13 -50kg
Daniel Taal
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Daniil Sapljoshin
Nikita Turšak
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 50 Final
Vanuse klass: 12-13 -67kg
Erik Laukert
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
Danil Turilov
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
TKO
chess-rook
Matš nr: 51 Final
Vanuse klass: 14-15 -60kg
Larion Smirnov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
ilja Ljutõi
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
0 : 3
Winner
chess-rook
Matš nr: 52 Final
Vanuse klass: 14-15 -75kg
Vladislav Ossipov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
Roman Orjol
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
chess-rook
TKO
Matš nr: 54 Final
Vanuse klass: 16-17 -71kg
Dmitri Jefimov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Eesti Meistrivõistlused
Garant Cup 2023
Garant Cup 2022